WYMIANA OPON

Posiadamy doświadeczenie w wymianie opon i wyważaniu kół. Wyposarzenie warsztatu dostarcza znana w gronie fachowców firma VariantService.

SPRZEDAŻ OPON

Posiadamy w sprzedaży nowe opony do samochodów osobowych, dostawczych a także ciężarowych.

TANIA WYMIANA!

W naszym warsztacie za wymianę opon zapłacisz już od 60zł za komplet kół w Twoim aucie. Pompowanie AZOT'em za jedyne 8zł / komplet kół.


SPRZEDAŻ NOWYCH OPONSprzedaż internetowa jeszcze nie działa :(
Przepraszamy i zapraszamy już wkrótce.


Sprzedaż nowych opon odbywa się pod numerem:

85 7183 367
lub
728 369 610Poniżej publikujemy listę producentów opon jakie już sprzedajemy lub będziemy sprzedawać.

Accelera - Logo Accelera Accelera to marka opon produkowana przez indonezyjski koncern PT. Elangperdana Tyre Industry, który swoją pierwszą oponę wyprodukował w 1996 roku. Gama produktowa obejmuje głównie opony do samochodów osobowych, dostawczych oraz autobusów. (...)

Achilles - Logo Achilles Achilles tires jest amerykańską firmą oferującą wysokiej klasy opony do samochodów osobowych. W ofercie Achilles można znaleźć opony w rozmiarach od 185/55ZR15 aż do 275/30ZR20. (...)

Alliance - Logo Alliance Izraelski producent opon - Alliance Tire oferuje opony do samochodów przemysłowych i maszyn rolniczych. Są to opony rolnicze zarówno o konstrukcji diagonalnej, jak i radialnej, jak również małych i średnich rozmiarów opony przemysłowe OTR o konstrukcji diago (...)

Altura - Logo Altura Indyjski producent opon ciężarowych oraz do maszyn rolniczych i  przemysłowych. CEAT Limited jest producentem opon marki Altura w Indiach. Firma oferuje szeroki wybór opon radialnych do samochodów ciężarowych i autobusów, lekkich pojazdów użytkowych, (...)

Avon - Logo Avon Opony brytyjskiej marki Avon należą do jednych z najstarszych, jakie istnieją na rynku. Pierwsze opony Avon pojawiły się na rynku już pod koniec XIX w. Niemal od samego początku produkowane były opony do samochodów, rowerów oraz motocykli, a w późniejszym cz (...)

Barum - Logo Barum <!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } STRONG { font-weight: bold } A:link { color: #000080; so-language: zxx; text-decoration: underline } --> Trzy firmy – Bata, Ruben i Mitas dały początek Barum, czołowej marce na rynku środkowoeuropejs (...)

Bedrock - Logo Bedrock Bedrock jest renomowaną i powszechnie znaną firma, produkuje opony od ponad 42 lat. 4 dekady doświadzczenia dowodzą o tym, że Bedrock jest niezawodną marką. Od 1964 roku ponad 600 milionów opon oraz dętek wyjechało z fabryk Bedrock\'a. (...)

BF Goodrich - Logo BF Goodrich Firma BF Goodrich (nazwa pochodzi od jej założyciela Benjamina Franklina Goodricha), założona w 1970 r., była pierwszym amerykańskim producentem opon, a pierwsza opona tej marki została wyprodukowana w 1896 r. Od początku marka ta była słynna z pionierskiego (...)

Bridgestone - Logo Bridgestone Bridgestone to globalny lider w produkcji opon do wszelkich pojazdów poruszających się na kołach. Firma we wszystkim, co robi, koncentruje się na zapewnieniu najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Ma na uwadze ciągłe innowacje, technologie przyjazne środowisku (...)

Ceat - Logo Ceat Wprawdzie firma Ceat International powstała w Turynie w 1924 roku, to jednak działalność w branży oponiarskiej rozpoczęła dopiero w 1958 roku po przenosinach do Indii i zawiązaniu spółki Ceat Tyres of India we współpracy z Tata Group. Od 1982 r. opony marki (...)

Cheng Shin - Logo Cheng Shin Opony chińskiego koncernu Cheng Shin z siedzibą na Tajwanie, wytwarzane są od 1967 roku. Obecnie opony tej marki oferowane są poza Chinami, także w Europie oraz Ameryce, a koncern należy do największych na świecie pod względem wielkości sprzedaży. (...)

Chengshan - Logo Chengshan Opony marki Chengshan należą do najbardziej znanych na chińskim rynku. W ofercie znaleźć można opony do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, ale także do aut terenowych, pojazdów rolniczych oraz maszyn przemysłowych. Wysoką pozycję wśród świ (...)

Continental - Logo Continental Historia opon marki Continental rozpoczęła się w 1871 roku, kiedy to w Hanowerze powstaje spółka o takiej samej nazwie produkująca opony m.in. do wozów i rowerów. Wśród nowości, jakie wprowadził Continental, warto wspomnieć o pierwszej na świecie oponie z (...)

Cooper - Logo Cooper Amerykańska marka opon, głównie do samochodów osobowych, ale także do pojazdów użytkowych czy nawet ciężarówek. Nazwa Cooper wywodzi się od Iry J. Coopera, producenta opon, założyciela m.in. Cooper Corporation w 1920 r. Obecnie istniejąca firma Cooper Tire (...)

Courier - Logo Courier Courier to stosunkowo młoda marka opon będąca uzupełnieniem oferty włoskiego koncernu Pirelli. W rzeczywistości są to opony produkowane w fabrykach Pirelli, ale sprzedawane pod inną marką. Jedną z zalet opon marki Courier ma być wysoka jakość przy nieco ni (...)

Dayton - Logo Dayton Dayton to amerykańska marka opon należąca obecnie do koncernu Bridgestone, a jej nazwa pochodzi od miasta w stanie Ohio, gdzie znajdowała się pierwsza siedziba firmy wytwarzającej opony tej marki. (...)

Dębica - Logo Dębica Opony marki Dębica wytwarzane są od 1939 roku, kiedy to działalność rozpoczęła Fabryka Gum Jezdnych. Przez okres kilkudziesięciu lat firma ewoluowała do lidera polskiego rynku opon zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Dębica może poszczyci (...)

Deestone - Logo Deestone Deestone oferuje Tajlandzkiej jakości opony do rowerów, motocykli, maszyn budowlanych, go-kartów, samochodów ciężarowych oraz autobusów. 33 lata doświadczenia zapewniają produkcje opon z wyższej półki. (...)

Deli - Logo Deli Indonezyjska firma Deli Tire została założona w 1956 roku, wówczas jako producent różnego rodzaju asortymentu gumowego. Od 1970 roku rozpoczęła się produkcja opon, początkowo do rowerów, a od 1974 r. również do motocykli, skuterów i motorowerów. Dalszy ro (...)

Dick Cepek - Logo Dick Cepek Dick Cepek od 1963 roku produkuje opony do samochodów terenowych, osobowych oraz ciężarowych. Tysiące klientów zaufało już dla Dick Cepek, wysoka technologia dowiaduje niezawodności tych opon. (...)

Doublestar - Logo Doublestar Opony marki Doublestar wytwarzane są przez chiński koncern oponiarski Qingdao Doublestar Tire Industrial Co. z prowincji Qingdao. Obok aut osobowych opony tej marki przeznaczone są także dla pojazdów ciężarowych, wielkogabarytowych oraz maszyn przemysłowych i na (...)

Dunlop - Logo Dunlop Historia opon marki Dunlop zaczęła się w 1888 roku, kiedy to John Boyd Dunlop, wykorzystał gumową oponę w trzykołowym rowerku swojego małego syna. Już w następnym roku założył firmę, a w 1890 uruchomił pierwszą fabrykę opon w Dublinie. Jeszcze w XIX w. (...)

Duro - Logo Duro Opony marki Duro dostępne są na rynku już od 1945 roku. Oferta obejmuje szeroki wachlarz opon przede wszystkim do quadów, motocykli, skuterów, a także wózków golfowych, choć dostępne są także opony do samochodów osobowych czy ciężarowych. (...)

Eurostone - Logo Eurostone Eurostone to marka opon należąca do koncernu Continental i produkowana w europejskich fabrykach tego producenta opon. Opony marki Eurostone dostępne są w dużej palecie rozmiarów, głównie do samochodów osobowych, a ich głównym atutem jest konkurencyjna cena pr (...)

Falken - Logo Falken Marka Falken została powołana do życia na rynku japońskim przez koncern Sumitomo w 1983 roku, a już dwa lata później weszła na rynek amerykański. Z założenia została właśnie stworzona, by podbić rynek amerykańskim oponami przeznaczonymi dla usportowionyc (...)

Federal - Logo Federal Firma, początkowa nazwana Tayfeng Rubber Industries, została założona przez Ma Chi Sana na Tajwanie w 1954 roku. W 1960 roku nawiązana została bliska współpraca z Bridgestone, która trwała do 1979 roku a od 1981 do 2000 partnerami biznesowymi były Sumitomo i (...)

Fenix - Logo Fenix Opony marki Fenix produkowane są w fabryce na Dalekim Wschodzie przy dużym udziale europejskich specjalistów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Koncern istnieje od 2005 roku, a od 2008 roku rozpoczęła się ekspansja opon marki Fenix na europejskim rynku. (...)

Firenza - Logo Firenza Firenza to japońska marka opon stworzona przez koncern Sumo Tire, który w swojej ofercie miał opony przeznaczone raczej dla pojazdów ciężarowych czy maszym budowlanych. Dlatego powołana została do życia właśnie marka Firenza, której opony przeznaczone są dl (...)

Firestone - Logo Firestone Produkcja opon amerykańskiej marki Firestone rozpoczęła się w 1900 roku, kiedy to powołana została przez Harveya Firestone do życia firma Firestone Tire & Rubber Company. W swojej historii opony marki Firestone mają na koncie m.in. zwycięstwa w zawodach Ind (...)

First Stop - Logo First Stop Opony marki FirstStop, produkowane przez koncern Bridgestone, są dostępne w sprzedaży jedynie w autoryzowanych serwisach sieci FirstStop. Sieć Firststop powstała w 1994 roku w Wlk. Brytanii, a od 2006 r. działa również i na polskim rynku. (...)

Fulda - Logo Fulda Firma Fulda została założona przez Gusta Beckera i Moritza Hasenclevera w 1900 roku. Nazwa firmy pochodzi od miasta Fulda, położonego w samym sercu Niemiec, zaś produkcja pierwszych opon marki Fulda ruszyła w 1906 r. Od 1962 roku marka Fulda wchodzi w skład konc (...)

Fullrun - Logo Fullrun Fullrun to chińska marka opon wytwarzana przez firmę Fullrun Tyre Corp. z siedzibą w Qinqdao, która została utworzona 1 maja 2006 roku z przekształcenia działającej od trzech lat na rynku firmy Qinqdao An-Tyre Trade Corp. (...)

Galaxy - Logo Galaxy Opony amerykańskiej marki Galaxy koncernu GPX International Tire Corp. (założonego w 1922 r. jako Gans Tire Company, od 2005 r. pod obecną nazwą) przeznaczone są głównie dla pojazdów ciężarowych, terenowych a także znajdują zastosowanie w rolnictwie oraz pr (...)

General Tire - Logo General Tire General Tire powstał w 1915, jest częscią firmy Continental w północnej Ameryce. Na dzień dzisejszy General Tire zatrudnia 150 000 pracowników w 200 fabrykach w 36 krajach. (...)

Gislaved - Logo Gislaved Narodziny marki, a właściwie firmy Gislaved miały miejsce w 1893 roku, kiedy to dwaj bracia Carl i Wilhelm Gislow rozpoczęli produkcję wyrobów gumowych w mieście Gislaved w Szwecji. Pierwsze opony pojawiły się w 1905 r., jednak szybszy rozwój firmy nastąpił (...)

Goodride - Logo Goodride Opony marki Goodride są jednymi z najstarszych (produkowane od 1958 roku) i najbardziej znanych opon produkcji chińskiej. Dostępne są w prawie 200 krajach, oferta zaś obejmuje różnych rozmiarów opony do różnego rodzaju pojazdów. (...)

Goodyear - Logo Goodyear Założycielem jednego z największych dziś koncernów oponiarskich był w 1898 roku Frank Seiberling. Nazwa Goodyear pochodzi zaś od nazwiska odkrywcy wulkanizacji - Charles\'a Goodyeara. Pierwsza opona marki Goodyear przeznaczona była do roweru. Szybki rozwój firm (...)

GT Radial - Logo GT Radial GT Radial to marka opon indonezyjskiego koncernu Gajah Tunggal, założonego w 1951 roku jako producenta opon do rowerów. Rozwój firmy był możliwy głównie dzięki współpracy z zagranicznymi koncernami oponiarskimi (Yokohama, Pirelli, Michelin). Od 1971 r. wytwar (...)

Hankook - Logo Hankook Historia pierwszego i największego dziś koreańskiego producenta opon i siódmego na świecie rozpoczęła się w 1941 r. Wówczas to powstała firma Chosun Tire Industrial, która w 1968 r. została przemianowana na Hankook Tire Manufacturing. Szybki rozwój firmy w (...)

Heidenau - Logo Heidenau Heidenau (nazwa pochodzi od miejscowości w Dolnej Saksoni) to niemiecka marka opon głównie do wszelkiego rodzaju motocykli, ale także do skuterów oraz np. gokartów i quadów. (...)

Hercules - Logo Hercules Amerykański koncern Herculer Tire & Rubber Company, działający na rynku od 1950 roku, to przede wszystkim dystrybutor wielu bardzo różnych marek opon. W ofercie posiada również swoje własne opony - m.in. Hercules oraz Merit. (...)

Infinity - Logo Infinity Opony marki Infinity produkowane są przez chińską firmę Shandong Linglong. Dostępne m.in. w 25 krajach europejskich opony Infinity oferowane są samochodów osobowych, sportowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych, a także do maszyn rolniczych. (...)

Insa Turbo - Logo Insa Turbo INSA TURBO - opony 4x4 z najwyższej półki. Od kilku lat zajmują się dystrybucją opon do samochodów terenowych 4 x 4 produkowanych w INSA TURBO. Firma INSA TURBO to wiodący producent opon samochodowych, którego początki sięgają końca lat osiemdziesiątych ub (...)

ITP - Logo ITP Opony marki ITP, należącej do amerykańskiego koncernu Carlisle, której historia rozpoczęła się w 1917 roku, są liderem w segmencie ogumienia dla quadów. Oferta obejmuje zarówno sportowe, jak i przeprawowe. (...)

Kama - Logo Kama (...)

Kelly - Logo Kelly Początki należącej dziś do koncernu Goodyear marki Kelly (Kelly Springfield) sięgają 1894 r., kiedy to w Springfield została założona przez Edwina Kelly i Arthura Granta spółka The Rubber Tire Wheel Company, przemianowana w 1932 r. na The Kelly-Springfield Ti (...)

Kenda - Logo Kenda (...)

Kinforest - Logo Kinforest (...)

Kleber - Logo Kleber Francuska marka opon Kleber dziś wchodzi w skład koncernu Michelin. Jej początki jednak sięgają 1910 roku, kiedy to w Colombes zainstalowano fabrykę BF Goodrich. Nazwa Kleber (najpierw Kleber-Colombes) pojawia się w 1945 r., po zmianie siedziby firmy w Paryżu na (...)

Kormoran - Logo Kormoran Kormoran to stosunkowo młoda (debiut na rynku miał miejsce w 1999 roku) marka popularnych w naszym kraju opon, które obok szerokiej palety rozmiarów i rodzajów walczą o klienta także atrakcyjną ceną. Obecnie opony marki Kormoran wchodzą w skład portfolio grup (...)

Kumho - Logo Kumho Firma Kumho Tires, drugi co do wielkości producent opon na koreańskim rynku, została założona w 1960 roku. W 1991 roku, po raz pierwszy, znalazła się w pierwszej dziesiątce największych światowych firm oponiarskich, obecnie zajmuje na tej liście już 9. pozyc (...)

Lassa - Logo Lassa Lassa w tym roku obchodzi 30 rocznice istnienia w przemyśle oponiarskim. W 1974 Lassa była częścią Sabancı Group, dziesięć lat później została partenrem potężnej japońskiej firmy Bridgestone. Wybierając opony Lassa masz zapewnione dobrej jakości ogumieni (...)

Linglong - Logo Linglong Linglong to chińska marka opon należąca do jednego z największych w Chinach producentów opon - koncernu Chengshan. (...)

Mabor - Logo Mabor (...)

Maloya - Logo Maloya Maloya to szwajcarska marka opon, której nazwa pochodzi od przełęczy górskiej w Szwajcarii, a została stworzona w 1936 r. przez Franza Mauera. Początkowo była to fabryka jedynie opon rowerowych, jednak dość szybko firma powiększyła swój asortyment o opony do (...)

Marangoni - Logo Marangoni Włoska grupa Marangoni, działająca na rynku już od lat pięćdziesiątych zajmuje się głównie dystrybucją opon, ale także innych produktów, różnych producentów. W swoim portfolio ma też własne opony, sygnowane marką Marangoni. (...)

Marix - Logo Marix Opony włoskiej marki Marix wytwarzane są przez Marangoni Group, firmę specjalizującą się m.in. w oponach regenerowanych. Oferta opon marki Marix obejmuje różne rozmiary zarówno letnich, jak i zimowych opon do aut osobowych, ale także ogumienia do pojazdów ter (...)

Marshal - Logo Marshal (...)

Mastercraft - Logo Mastercraft Mastercraft jest amerykańską marką opon, która na rynku jest już dostępna od 1909 roku. W swojej ofercie ma pełną gamę opon do samochodów osobowych, małych oraz średniej wielkości dostawczych. Obecnie marka Mastercraft jest własnością koncernu Cooper Tir (...)

Matador - Logo Matador Choć słowacka firma Matador rozpoczęła działalność w 1905 roku, jako producent wyrobów gumowych, to pierwsza opona tej marki wyprodukowana została dopiero w 1925 r. Matador był wówczas jedynym producentem opon na terenie dawnej Czechosłowacji i opony tej mar (...)

Maxtrek - Logo Maxtrek (...)

Maxxis - Logo Maxxis Maxxis to marka opon, będąca własnością chińskiego koncernu Cheng Shin z siedzibą na Tajwanie. Opony tej marki wykorzystywane są do wielu różnego rodzaju pojazdów - od samochodów osobowych, dostawczych, poprzez motocykle, aż po rowery oraz quady. (...)

Metzeler - Logo Metzeler Niemiecka firma Metzeler została założona w 1863 roku w Monachium przez Roberta Friedricha Metzelera. Początkowo firma produkowała bardzo różnorodny asortyment, w tym także opony do rowerów, motocykli i samochodów. Przełom w działalności firmy nastąpił w (...)

Michelin - Logo Michelin Firma Michelin, dziś największy producent opon w Europie i jeden z liderów branży na świecie, została założona przez dwóch braci Andre i Edouarda Michelin w 1889 roku. Na przestrzeni lat Michelin wprowadzał wiele nowości, w tym m.in. opony radialne. Wśród w (...)

Milestone - Logo Milestone Marka opon Milestone jest częścią portfolio jednego z największych producentów opon na świecie, grupy Goodyear. Oferta opon tej marki obejmuje opony do samochodów osobowych, motocykli, ale także np. pojazdów rolniczych. (...)

Minerva - Logo Minerva Minerva to marka opon obecna na europejskim rynku już od wielu lat. Opony tej marki dostępne są w różnych rozmiarach, głównie dla aut osobowych z klasy kompaktów i średniej, a ich główną zaletą jest solidna jakość wykonania i przystępna cena. (...)

Mitas - Logo Mitas Mitas to czeski producent opon, swego czasu największa firma oponiarska w tym kraju. Po drugiej wojnie światowej, firma ulegała różnym i dość częstym przeobrażeniom. Na jej bazie powstała też firma Barum, dziś największy czeski producent opon, należący do (...)

Nankang - Logo Nankang Poprzednik obecnie istniejącego koncernu Nankang Rubber Tire Corp., firma Nankang Rubber Plant, została założona w 1940 roku. Wraz ze zmianą nazwy na obecną w 1959 r., działalność firmy skupiła się na produkcji opon. Prawdziwy rozwój firmy przypada na przeł (...)

Nexen - Logo Nexen Nexen to trzeci co do wielkości producent opon z Korei Południowej, po firmach Hankook oraz Kumho. Początki firmy sięgają lat czterdziestych XX w., kiedy to powstała firma Heung-A Rubber Industry. W kolejnych dziesięcioleciach firma kilkakrotnie zmieniała nazwy. (...)

Nitto - Logo Nitto (...)

Nokian - Logo Nokian Początki największego dziś fińskiego producenta opon sięgają 1898 roku i firmy The Finnish Rubber Works. W 1904 r. zostaje zbudowana fabryka w miejscowości Nokia, pierwsze opony do rowerów pojawiają się w 1925 r., zaś do samochodów siedem lat później. Od 1 (...)

Ovation - Logo Ovation (...)

Petlas - Logo Petlas Firma Petlas, założona w 1976 roku, znana jest dziś z produkcji opon wykorzystywanych w motoryzacji, ale również w przemyśle, rolnictwie, a nawet w pojazdach wojskowych. Od początku produkcja opon odbywała się na licencji innych producentów, m.in. firm Yokoham (...)

Pirelli - Logo Pirelli Narodziny marki Pirelli miały miejsce w 1872 roku, kiedy to Giovanni Battista Pirelli założył firmę Pirelli & C. w Mediolanie. Produkcja opon do rowerów ruszyła w 1890 r., zaś pierwsza opona do samochodu została wyprodukowana w 1901 r. Dziś grupa Pirelli j (...)

Platin - Logo Platin Platin to prywatna marka niemieckiego dystrybutora opon, firmy Interpneu z Karlsruhe działającej na rynku od 1970 roku. Opony tej marki produkowane były m.in. w fabrykach koncernu Continental. (...)

Pneumat - Logo Pneumat Pneumant to niemiecka marka opon, z ponad 100-letnią już historią. Obecnie marka Pneumant wchodzi w skład koncernu Goodyear-Dunlop, a w jej ofercie znajdują się głównie opony do aut osobowych, terenowych oraz motocykli. (...)

Point S - Logo Point S Point S zostało założone we Francji w 1970 r. jako stowarzyszenie sprzedawców opon. Obecnie jest to największe tego typu stowarzyszenie w Europie, działające obecnie w 14 krajach europejskich. W ofercie, poza różnorodnymi markami, znajdują się także opony sy (...)

Profil - Logo Profil Firma Profil zajmuje się produkcją, sprzedażą hurtową bieżnikowanych opon do samochodów: osobowych, dostawczych i terenowych, w wielu rozmiarach i wzorach bieżnika, zarówno letnich i zimowych. (...)

Regal - Logo Regal Regal to południowoafrykańska marka opon należąca do koncernu Dunlop. Produkcja opon, obejmująca ogumienie do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych, odbywa się w dwóch fabrykach zlokalizowanych w RPA. Głównymi rynkami docelowymi, poza lokalnym r (...)

Roadstone - Logo Roadstone (...)

Rockstone - Logo Rockstone Marka opon Rockstone wywodząca się z Chin jest stosunkowo młodą marką. Mająca w swojej ofercie opony letnie, zimowe, głównie do aut osobowych marka Rockstone od końca 2008 roku jest również dostępna na rynku europejskim. (...)

Rosava - Logo Rosava Rosava to największy producent opon na Ukrainie i jeden z największych wśród byłych państw Związku Radzieckiego. Początki firmy sięgają 1964 roku, jednak pierwsza opona marki Rosava została wyprodukowana dopiero osiem lat później. Dziś 50% produkcji firmy (...)

Rotex - Logo Rotex Rotex to niemiecka marka opon, która w swojej gamie ma opony różnych rozmiarów do aut osobowych, jednak najbardziej znana jest z opon wyczynowych (z segmentu ultra high performance). (...)

Runway - Logo Runway (...)

Sava - Logo Sava Choć słoweńska firma oponiarska Sava została założona dopiero w 1998 roku, to produkcja opon w miejscowości Kranj, siedzibie firmy Sava, odbywa się już od 1920 roku. Obecnie marka Sava wchodzi w skład koncernu Goodyear. (...)

Semperit - Logo Semperit Koncern Semperit, założony w 1824 roku, to jedna z najstarszych europejskich firm działających w przemyśle oponiarskim od 1910 roku. Mająca swoją siedzibę w Wiedniu firma produkuje m.in. różnego rodzaje opony, od rowerów, poprzez samochody, aż po opony przem (...)

Simex - Logo Simex (...)

Spector - Logo Spector (...)

Sportiva - Logo Sportiva Opony marki Sportiva należą do grupy Continental, wytwarzane są w fabrykach tego niemieckiego koncernu. Są to typowe tzw. opony budżetowe, do których produkcji wykorzystywana jest technologia koncernu sprzed kilku lat. (...)

Starco - Logo Starco Opony duńskiej grupy Starco są obecnie dostępne w kilkudziesięciu krajach Europy oraz środkowej Azji. Początki firmy, jeszcze pod nazwą P.Ejlersgaard A/S (od nazwiska jej założyciela), sięgają 1961 roku. Przez kolejne lata firma się rozwijała, aż w 1990 ro (...)

Starfire - Logo Starfire Opony marki Starfire to należące do klasy budżet opony produkowane w chińskich fabrykach należących do amerykańskiego koncernu oponiarskiego Cooper. Gama opon marki Starfire obejmuje przede wszystkim ogumienie do samochodów osobowych. (...)

Sumitomo - Logo Sumitomo Początki przygody japońskiej firmy Sumitomo w przemyśle oponiarskim sięgają 1909 roku, kiedy to Sumitomo Group rozpoczęło współpracę z koncernem Dunlop Rubber. Przez kolejne lata współpraca obu firm rozwijała się, aż w końcu Sumitomo stała się właści (...)

Sunew - Logo Sunew (...)

Sunny - Logo Sunny Sunny to chińska marka opon, która wytwarzana jest przez jeden z największych chińskich producentów ogumienia - firmę Wanli Tire. Gama opon marki Sunny obejmuje przede wszystkim opony do samochodów osobowych, ale również do aut terenowych, lekkich pojazdów dos (...)

Super swamper - Logo Super swamper (...)

Taurus - Logo Taurus Opony węgierskiej marki Taurus od 1996 roku są już własnością grupy Michelin. W ofercie opon tej marki przeważają opony do pojazdów ciężarowych, rolniczych oraz przemysłowych. (...)

Tigar - Logo Tigar Tigar to serbska firma produkująca opony, której początki sięgają 1935 roku. Pierwsza fabryka, w której wytwarzane były opony powstała jednak dopiero w 1959 roku, a w 1972 r. firma wyprodukowała pierwszą swoją oponę radialną. Dalszy rozwój koncernu był mo (...)

Toyo - Logo Toyo Japońskie opony marki Toyo wytwarzane są od 1945 roku, a siedziba firmy Toyo Tire&Rubber mieści się w Osace. Opony Toyo dostępne są na ponad 100 rynkach, a mniej więcej od 30 lat również na europejskim kontynencie. Od 1981 roku Toyo współpracuje blisko z (...)

Tracmax - Logo Tracmax (...)

Trayal - Logo Trayal Początki serbskiego koncernu Trayal sięgają 1889 roku, kiedy to powołana została do życia firma wytwarzająca m.in. proch. Produkcja wyrobów gumowych, w tym m.in. opon do rowerów, motorowerów i skuterów rozpoczęła się dopiero w 1963 r. Od 1974 r., w wyniku (...)

Trelleborg - Logo Trelleborg Początki działalności dzisiejszej firmy Trelleborg, początkowo pod nazwą Velox, datuje się na 1897 rok. Na początku były to opony do rowerów, w początkach XX już wieku, wraz ze zmianą nazwy na Trelleborg (od nazwy miasta, gdzie zlokalizowana była fabryka) r (...)

Triangle - Logo Triangle Chiński koncern oponiarski Triangle działa na rynku od 1976 roku. Po ponad 30 latach opony marki Triangle są dostępne w ok. 130 krajach, roczna produkcja firmy przekracza 10 milionów opon, zaś oferta obejmuje ok. 700 rodzajów opon w ponad 160 różnych rozmiarach (...)

Tunga - Logo Tunga (...)

Tyrex - Logo Tyrex (...)

Uniroyal - Logo Uniroyal Amerykański koncern oponiarski Uniroyal powstał w 1961 roku w wyniku przekształcenia firmy United States Rubber Company, która to została założona w 1892 roku. Obecnie, od 1990 roku opony marki Uniroyal wchodzą w skład koncernu Michelin. (...)

Viking - Logo Viking Obecnie opony marki Viking stanowią część koncernu Continental. Opony tej marki, głównie do aut osobowych oraz lekkich pojazdów dostawczych, są skierowane do osób posiadających samochody małej i średniej wielkości, poszukujących korzystnej relacji jakości (...)

Vredestein - Logo Vredestein Vredestein to holenderski producent opon, który jako jeden z nielicznych europejskich koncernów oponiarskich nie został przejęty przez największe firmy z tej branży, dzięki czemu zachowuje miano \"niezależnego\" producenta. Opony marki Vredestein są mimo to do (...)

Wanli - Logo Wanli Wanli to chińska marka opon, które produkowane są na licencji takich znanych światowych firm oponiarskich jak Michelin, Dunlop czy Yokohama. Dzięki współpracy z największymi producentami opon na świecie opony marki Wanli zaczynają podbijać zagraniczne rynki, (...)

Westlake - Logo Westlake (...)

Yartu - Logo Yartu (...)

Yokohama - Logo Yokohama Japońska firma Yokohama Rubber to obecnie jeden z liderów w branży oponiarskiej, zajmujący ósmą pozycję na całym globie. Jej początki sięgają 1917 roku, kiedy to zapoczątkowana została współpraca koncernu Yokohama Cable Manufacturing i BF Goodrich, jednak (...)

Zeetex - Logo Zeetex Opony marki Zeetex stosunkowo niedawno pojawiły się na rynku. Produkowane są przez międzynarodowy koncern Zeetex, który od ponad 30 lat jest dystrybutorem opon m.in. takich marek jak Pirelli, Dunlop czy Michelin. Obecnie opony marki Zeetex są wytwarzane m.in. w In (...)